KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475276
nr 1747 5276
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Vågor. Signerad, daterad -14. Olja på pannå, oramad, 14x59 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:52:00
4/12 19:20:45
700 kr
8/12 20:40:32
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning